Pysio i Kardamon

 • Pysio i Kardamon
 • Pysio i Kardamon
 • Pysio i Kardamon
 • Pysio i Kardamon
 • Pysio i Kardamon
 • Płeć: Miot, 1 rok
 • Ogłoszenie: 10559
 • Miasto: Poznań (wielkopolskie)
 • Opiekun: Fundacja Koci Pazur
 • Osoba kontaktowa: adopcje@kocipazur.org
 • Numer telefonu: 502 111 279 (pon-pt 18-20)
 • Imię: Pysio i Kardamon
 • Po kastracji
 • Aktualne szczepienia
 • Książeczka zdrowia

Pysio i Kardamon to nie tylko bracia, ale też najlepsi przyjaciele. Wspólnym zabawom i gonitwom nie ma końca. Bardzo często można zaobserwować, jak razem próbują rozwikłać zagadkę (jak wyciągnąć piłeczkę z zabawki) albo kombinują, jak się dobrać do szafki, czy wskoczyć na najwyższy mebel. Obaj lubią spędzać czas z człowiekiem, ale ich więź jest dużo mocniejsza, dlatego też szukamy domu, który zechce zaadoptować ich razem.

Kardamon Kardamon to prawdziwy czarno-biały wulkan energii, nieco wycofany tylko przy pierwszym kontakcie. Po pierwszych kilku minutach zahamowania mijają i pakuje się na kolana z hasłem: "wskoczę Ci na kolana i już nie zejdę". Zrzucony, powtarza operację do skutku. Przepada za zabawą z wędkami czy piłeczkami, potrafi biegać do utraty tchu - przy okazji dokonując akrobatycznych cudów.

Kardamon jest dla Ciebie, jeśli lubisz: kiedy kot towarzyszy Ci podczas każdej czynności, gdy kot ma dobry apetyt i nie jest wybredny, bawić się z kotem i / lub masz dzieci, które to lubią, kiedy kot daje Ci buzi na dobranoc... i na dzień dobry, obserwować radosne gonitwy, nie tylko za zabawkami, masz kota lub zależy Ci na kocie, który akceptuje inne futrzaste towarzystwo, chciał(a)byś kota, który nie chowa się przed ludźmi.

Nie przeszkadza Ci gdy: kot jest wścibski i zagląda WSZĘDZIE, WSZYSTKO jest zabawką (ziemniak, truskawka, zaparzacz do herbaty), będzie próbował zjeść wszystko, co jest dostępne - zawsze, nawet w gorącą, letnią noc kot będzie spał na Tobie, będziesz musiał(a) zabezpieczyć cienkie kable, przewody, sznurki i wstążeczki przed przegryzieniem.

Pysio Pysio to czarny miziak, który lgnie do człowieka. Uwielbia przytulać się do człowieka, wzięty na ręce rozluźnia się i pozwala głaskać wszędzie - nawet po brzuchu (parafrazując Seksmisję - "Agresywność zero!"). Zostawiony sam sobie wskakuje na biurkokrzesłołózko i przypomina o sobie, pakując się pod rękę albo na barki i oczekując pieszczot. Gdy się ich doczeka - mruczy i ćwierka jak ptak. Kocha zabawę, zawzięcie trenuje kocie zapasy z bratem i sprinty po mieszkaniu. Fascynuje go zabawkowy tor z piłeczką. Ale gdy tylko na horyzoncie pojawia się miska, inne tematy schodzą w cień.

Pysio jest kotem dla Ciebie, jeśli lubisz: kiedy kot wskakuje Ci na kolana i domaga się pieszczot, kiedy kot kładzie się na Tobie podczas oglądania telewizji i ćwierkająco mruczy, bawić się z kotem i / lub masz dzieci, które to lubią, głaskać koty, obserwować radosne i nieco szalone gonitwy, nie tylko za zabawkami, masz kota lub zależy Ci na kocie, który akceptuje inne futrzaste towarzystwo, chciał(a)byś kota, który nie chowa się przed ludźmi.

Nie przeszkadza Ci gdy: kot jest wścibski i zagląda WSZĘDZIE, WSZYSTKO jest zabawką (ziemniak, truskawka, zaparzacz do herbaty), będzie próbował zjeść wszystko, co jest dostępne - zawsze, będziesz musiał(a) zabezpieczyć cienkie kable, przewody, sznurki i wstążeczki przed przegryzieniem.

Bracia są odrobaczeni, zaszczepieni i wykastrowani. Akceptują inne koty oraz małe dzieci.

Historia braci na naszym forum: https://forum.kocipazur.org/viewtopic.php?t=4114

Rodzeństwo na zdjęciach: https://photos.google.com/share/AF1QipPljtn8XcGin8ilbGKlzGdbrOSsQOPeHoFCysihUk7vMT1KdYssBlCjO7LRhTCO5Q?key=alloTXhNZjBqNHVkMHRyY0gyRGxWVjI5ck5TV2Z3

Oraz filmach: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlNvDXHEddbQ0_n4jBDOHLtujw0zGiowy

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@kocipazur.org lub 502 111 279 (pon-pt 18-20)

Eksportuj ogłoszenie Eksportuj ogłoszenie Pobierz PDF Pobierz ZIP


Skontaktuj się z opiekunem
Powiadom znajomego

Zaloguj się by zgłosić nieprawidłowości w ogłoszeniu.
Ogłoszenie ważne do dnia: 22.11.2018.
Odsłon strony ogłoszenia: 92.
Numer ogłoszenia: 10559.