LIDZIA potrzebuje domu !

  • LIDZIA potrzebuje domu !
  • Płeć: Kotka, 10 lat
  • Ogłoszenie: 10365
  • Imię: Lidzia

:: LIDZIA ::

LIDZIA to koteczka wypatrzona przypadkiem podczas pobytu na Śląsku, w Lędzinach. Mała główka wystawiała z trawy, wyglądała jak kociak, a okazało się, że to dorosła, zabiedzona kocinka z ranami na pysiu (może po kleszczach, a może po pogryzieniu). Lidzia ma "właścicieli" - została odziedziczona razem z domem po zmarłej mamie, która umarła w 2008, czyli kotka ma +10lat. Nie jest wpuszczana do domu, ani karmiona.

Z racji jej wieku zrobiłyśmy jej badania krwi i wyniki są dobre, w normie, uff :) FIV/FeLV też ujemny :) Stan ząbków też super, brak kła, ale dramatu nie ma, lekki kamień. Ewidentnie po prostu nie ma co jeść dlatego tak marnie wygląda.

To zagłodzony kot i tu pojawia się problem, mamy dla niej tylko miejsce w klatce bytowej i to tylko na czas odkarmienia - kotka potem będzie musiała wrócić w miejsce bytowania (bo domem tego nazwać nie można), chyba że znajdzie się dobra dusza, która zechce kotkę adoptować. Lidzia jest oswojona i spokojna, przydałby się jej po prostu DOM...

W przypadku zainteresowania adopcją Lidzi pierwszym krokiem jest wypełnienie ankiety(http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a). Odezwiemy się w celu umówienia się na zapoznanie z kotką :)

Szukamy tylko domów niewychodzących, czyli bez możliwości wychodzenia przez kota na dwór. Wymagamy osiatkowania balkonu i okien (także zabezpieczenia uchylnych) - przed adopcją.


www.przygarnijkota.pl

Eksportuj ogłoszenie Eksportuj ogłoszenie Pobierz PDF Pobierz ZIP


Skontaktuj się z opiekunem
Powiadom znajomego

Zaloguj się by zgłosić nieprawidłowości w ogłoszeniu.
Ogłoszenie ważne do dnia: 17.08.2018.
Odsłon strony ogłoszenia: 63.
Numer ogłoszenia: 10365.