Kocia księżniczka Balbinka

Z myślą o tych wszystkich, którzy dodają dziesiątki wpisów na różne fora internetowe, blogi i serwisy ogłoszeniowe o posiadanym kociaku, stworzyliśmy znaczne ułatwienie. Teraz wystarczy, że dodacie ogłoszenie do naszego serwisu i pobierzecie gotowy kod do wklejenia na forum internetowe czy inny serwis ogłoszeniowy. Dla nas wszystkich ważne są adopcje kotów. Mamy nadzieję, że stworzone narzędzie zaoszczędzi nam wszystkim trochę pracy, którą będziemy mogli poświęcić dla naszych podopiecznych.

Banner dedykowany do ogłoszenia

Jedną z opcji promowania ogłoszenia w innych serwisach oraz forach internetowych jest bardzo popularna opcja, czyli banner ogłoszeniowy. By umieścić go w wybranym miejscu należy pobrać pod znajdujący się poniżej i wkleić do strony czy na forum. Przygotowane są dwie formy, HTML dla opcji stron internetowych oraz phpBB, idealna na najbardziej popularne fora internetowe. Proszę pamiętać, iż banner dostępny jest tylko do momentu usunięcia ogłoszenia. By móc na stałe promować adopcje kotów polecamy zapoznać się z widgetem dostępnym w naszym portalu.

Kocia księżniczka Balbinka

Kod bannera dla phpBB

[url=http://kociaczek.com.pl/kocia-ksiezniczka-balbinka-i10681.html][img]http://kociaczek.com.pl/b/10681.jpg[/img][/url]

Kod bannera dla HTML

<a href="http://kociaczek.com.pl/kocia-ksiezniczka-balbinka-i10681.html"><img src="http://kociaczek.com.pl/b/10681.jpg" /></a>

Kompletne ogłoszenie na fora internetowe oparte o kod phpBB

Najpopularniejszą formą ogłoszeń wśród wolontariuszy oraz fundacji zajmujących się adopcjami kotów są bez wątpienia fora internetowe. Z myślą o osobach, które czasem poświęcają godziny na dodanie nowych ogłoszeń na forach stworzyliśmy jeden, naszym zdaniem bardzo ciekawy układ ogłoszenia, dostępny w kodzie poniżej. Wystarczy skopiować cały kod i wkleić go do pola opisowego dowolnego wątku na forum internetowym opartym na kodzie phpBB. Zaoszczędza to dużo czasu i do maksimum eliminuje ewentualne błędy związane z opisem. Warunkiem skorzystania z tej możliwości jest oczywiście posiadanie ogłoszenia w naszym portalu. Im dokładniej opisane jest ogłoszenie tym lepiej, bo lepiej będzie ono opisane również na wybranych forach internetowych. Zachęcamy więc do korzystania z tej wygodnej formy kopiowania opisu ogłoszeń.

Kompletne ogłoszenie dla serwisów ogłoszeniowych

Wielu użytkowników naszego serwisu korzysta jednocześnie z innych, konkurencyjnych platform ogłoszeniowych. Konkurencyjność w przypadku adopcji kotów przybiera nieco innego znaczenia, gdyż wszystkim nam zależy na znalezieniu nowych domów dla podopiecznych. Niemniej jednak, każdy serwis ogłoszeniowy wymaga nieco innej konstrukcji dodawania opisów. Poniżej przedstawiamy dedykowane kody ogłoszeń dla najbardziej popularnych polskich serwisów. Podobnie jak w poprzednim opisie, należy skopiować zawartość wybranego pola poniżej i wkleić w pole opisowe dodawanego ogłoszenia w serwisie docelowym.